Du geriausių fotografijų “Alytus – Europa – Pasaulis” autorius V.Blinkevičiūtė pakvies į Europos Parlamentą

Rugsėjo 6 dieną Alytuje Rotušės aikštėje vyko bandymas fiksuoti „Masiškiausio fotografuojančių žmonių susirinkimo“ rekordą. Ar jis bus įregistruotas dar paaiškės, kuomet savo spredimą paskelbs rekordus fiksuojanti agentūra „Factum“.

Renginio metu užregistruoti 644 rekordo siekimo dalyviai - fotoaparatais fotografavo 246, telefonais 386, planšetiniais kompiuteriais 5, vaizdo kameromis 5 ir “dronais” 2 žmonės. Jauniausi rekordo dalyviai buvo 3 metų amžiaus, o vyriausias 83 metų. Dalyviai buvo ne tik iš Alytaus, bet ir iš Vilniaus, Daugų, Lazdijų, Jonavos, Klaipėdos, Kauno, Kėdainių, Šiaulių, Telšių, Kapčiamiesčio, Marijampolės, Druskininkų. Prie rekordo fiksavimo prisijungė ir Alytaus kolegijos Tarptautinių studijų studentai ir jų svečiai iš Indijos, Kongo, Nigerijos ir Saudo Arabijos.

Visi norintys dalyvavo fotografų plenere ir fotografavo pagal pasirinktas fotografavimo temas: Senojo Alytaus paieškos; Alytus - Europa - Pasaulis; Gatvės fotografija; Alytus - žalias miestas; Alytus kitaip; Prieš atidarant aukščiausią Lietuvoje „Baltosios rožės“ pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą; Alytus - Sportiškas miestas.

Spalio mėnesį konkurso vertinimo komisija atrinks geriausius darbus visose 7 temose ir paskelbs konkurso nugalėtojus. Dviejų geriausių fotografijų autorius pagal temą “Alytus – Europa – Pasaulis”, Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė pakvies kelionei į Europos parlamentą Briuselyje. Šioje temoje trečią vietą užėmęs dalyvis ar dalyvė gaus Alytaus Europe direct informacijos centro dovaną.

V.Blinkevičiūtės biuro informacija