9 savaitė parlamente: kova su terorizmu, taršos leidimai, energetika, graikija

Vasario 23–26 EP nariai posėdžiauja komitetuose ir vienos dienos plenariniame posėdyje Briuselyje. Jie aptars naujas kovos su terorizmu priemones, energetinės sąjungos metmenis, balsuos dėl prekybos taršos leidimais ir biodegalų politikos reformos. Be to, Parlamente lankysis Belgijos karališkoji pora ir Ukrainos parlamento vadovas.

Trečiadienį Briuselyje rengiamame plenariniame posėdyje europarlamentarai aptars energetinės sąjungos metmenis, Europos centrinio banko metinę ataskaitą ir praėjusio ES viršūnių susitikimo rezultatus. Parlamente taip pat lankysis Belgijos karalius Philippe'as (Filipas) ir karalienė Mathilde (Matilda).

Ekonomikos ir Biudžeto komitetų nariai pirmadienį svarsto teisės aktą dėl Europos strateginių investicijų fondo.

Savo ruožtu kitą dieną Ekonomikos komiteto nariai kartu su Euro grupės, jungiančios euro zonos finansų ministrus, vadovu Nyderlandų finansų ministru Jerunu Deiselblumu (Jeroen Dijsselbloem) aptars ekonominę ir finansinę padėtį euro zonoje, įskaitant derybas dėl finansinės pagalbos Graikijai.

Ketvirtadienį Piliečių teisių komitetas svarstys naują siūlymą dėl europinės lėktuvų keleivių duomenų įrašų sistemos (angl. PNR). 2013 metais europarlamentarai nepritarė šiai direktyvai dėl grėsmės asmens privatumui.

EP informacija