40 savaitę Parlamente: ES biudžetas, kandidatai į Sacharovo premiją

Pirmadienį Parlamente bus pristatytos šešios kandidatūros Sacharovo premijai už minties laisvę gauti, o Biudžeto komitetas pradės trijų dienų balsavimo maratoną dėl 2016 m. ES biudžeto projekto pataisų. Savo ruožtu politinės frakcijos aptars pasirengimą kitą savaitę vyksiančiai EP plenarinei sesijai, kurios akcentas – Vokietijos kanclerės A. Merkel ir Prancūzijos prezidento F. Hollande'o kreipimasis.

Rugsėjo 28–30 d. Biudžeto komitetas balsuos dėl kitų metų ES biudžeto projekto. Iš viso europarlamentarai pasiūlė daugiau nei 1 tūkst. 800 pataisų.

Pirmadienį Užsienio reikalų komiteto nariai kartu su Saudo Arabijos Konsultacinės Asamblėjos vicepirmininku Mohammed bin Amin Al–Jefri aptars padėtį regione, įskaitant pabėgėlių krizę.

 Tą pačią dieną bendrame Užsienio reikalų ir Vystymosi komitetų bei Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje deputatams bus pristatytos šešios kandidatūros į šių metų Sacharovo premiją už minties laisvę.

Be to, rugsėjo 29–30 d. Europos Parlamente vyks seminaras apie naujus maisto produktus, kuriame dalyvaus žurnalistai, europarlamentarai, pilietinės visuomenės atstovai ir ekspertai.

Rugsėjo 29 d. V.Blinkevičiūtė susitiks su Europos Parlamente viešinčiais Lietuvos neįgaliųjų atstovais.

Europos Parlamento ir V.Blinkevičiūtės biuro informacija