13 savaitę Parlamente: ES ir Turkija, kova su terorizmu, ES biudžetas

Pirmadienį europarlamentarai aptars ES ir Turkijos bendradarbiavimą sprendžiant pabėgėlių krizę ir kovos su terorizmu priemones. Jie taip pat balsuos dėl ES biudžeto įvykdymo patvirtinimo ir išklausys dviejų stambių bankų atstovų nuomonę apie mokesčių skaidrumo didinimą. Savo ruožtu politinės frakcijos aptars pasirengimą kitą savaitę vyksiančiai EP plenarinei sesijai.

 

Piliečių laisvių komiteto nariai ketvirtadienį aptars ES ir Turkijos bendradarbiavimą sprendžiant pabėgėlių krizę, įskaitant migrantų grąžinimą. Jie taip pat įvertins planus palengvinti vizų režimą Turkijos piliečiams. Be to, komiteto nariai diskutuos apie papildomas antiteroristines priemones reaguojant į kovo 22 d. išpuoliuos Briuselyje.

 Biudžeto komiteto nariai pirmadienį svarstys siūlymus padidinti humanitarinę pagalbą pabėgėliams ir išplėsti Europolo kovos su terorizmu personalą.

 Biudžeto kontrolės komitetas pirmadienį ir antradienį balsuos, ar patvirtinti ES institucijų, įskaitant Europos Komisiją ir patį Europos Parlamentą, bei agentūrų 2014 m. biudžetų įvykdymą.

 Specialusis sprendimų dėl mokesčių komitetas pirmadienį rengia viešąjį svarstymą pelno mokesčio skaidrumo tema. Jame dalyvaus „Deutsche Bank“ ir „Royal Bank of Scotland“ atstovai bei ES konkurencijos komisarė Margrethe Vestager.

 Trečiadienį EP Mokslinių technologijų vertinimo tarnyba (angl. STOA) rengia seminarą apie kvantinės fizikos pritaikymą praktikoje, įskaitant kvantinius kompiuterius.

 

Europos Parlamento informacija.