Kovo 27–31 d. Parlamente: saugumas, kova su mokesčių vengimu, ES biudžetas

Kovo 27–31 d. EP nariai posėdžiauja komitetuose ir frakcijose Briuselyje. Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas balsuos dėl siūlymų sugriežtinti kovos su tarptautinių įmonių pelno mokesčio vengimu taisykles, o Biudžeto komitetai nariai balsuos dėl 2014–2020 m. daugiametės finansinės programos (DFP) laikotarpio vidurio peržiūros. Savo ruožtu Piliečių laisvių komitetas aptars ES saugumo klausimus su Vokietijos ir Prancūzijos vidaus reikalų ministrais.


Pirmadienį Piliečių laisvių komiteto nariai kartu su Vokietijos ir Prancūzijos vidaus reikalų ministrais Thomas de Maizière ir Matthias Fekl aptars saugumo situaciją Europoje.


Tą pačią dieną Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas balsuos dėl siūlymų sugriežtinti kovos su pelno mokesčio vengimu taisykles, susijusias su trečiųjų valstybių mokestinės tvarkos neatitikimais.


Savo ruožtu Biudžeto komitetas balsuos dėl 2014–2020 m. daugiametės finansinės programos (DFP) laikotarpio vidurio peržiūros. Siekiama sustiprinti ES finansinę paramą sprendžiant migracijos krizę, užtikrinant saugumą, skatinant ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą bei padidinti ES biudžeto lankstumą.


Pirmadienį ir antradienį Parlamente lankysis Palestinos prezidentas Mahmoud Abbas ir Londono meras Sadiq Khan. Vizito meto jie susitiks su EP vadovu Antonio Tajani.

 

Europos Parlamento informacija.