Gegužės 29 d.–birželio 2 d. Parlamente: Čekija, antisemitizmas, transportas

Plenarinėje sesijoje

 Trečiadienį EP nariai aptars Europos Komisijos siūlymus dėl transporto sektoriaus veiklos gerinimo. Parlamentas jau anksčiau ragino imtis priemonių, kurios paskatintų alternatyvių kuro rūšių naudojimą, gerintų kelių eismo saugumą ir padėtų kovoti su nesąžininga konkurencija ir darbuotojų išnaudojimu.

Ketvirtadienį europarlamentarai aptars žiniasklaidos naudojimo politiniais tikslais riziką Čekijoje.

Jie taip pat diskutuos dėl Europoje vis labiau atgimstančio antisemitizmo bei balsuos dėl ilgalaikių ES pagrindinių teisių agentūros prioritetų.

Tą pačią dieną europarlamentarai balsuos dėl kitose ES šalyse gyvenančių pažeidžiamų suaugusiųjų socialinės priežiūros užtikrinimo.

Komitetuose

 Antradienį Aplinkos komiteto nariai balsuos dėl naujų, privalomų, į aplinką išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio viršutinių ribų žemės ūkio, transporto, atliekų ir statybos sektoriams.

Tą pačią dieną Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas balsuos dėl taisyklių, pagal kurias ES veikiančios didelės tarptautinės bendrovės turės skelbti informaciją apie atitinkamose šalyse uždirbimą pelną bei mokamus mokesčius.

Taip pat antradienį Pinigų plovimo, mokesčių vengimo ir slėpimo tyrimo komiteto nariai išklausys Europos Komisijos vadovą Jeaną–Claude‘ą Junckerį.

 

Europos Parlamento informacija.