EP sesijoje: informatorių apsauga, „Brexit“, kelių saugumas

Antradienį europarlamentarai balsuos dėl geresnės informatorių visoje ES apsaugos.

Tą pačią dieną jie balsuos dėl taisyklių, numatančių, kad naujuose lengvuosiuose automobiliuose, furgonuose, sunkvežimiuose ir autobusuose privalės būti įdiegtos gyvybę saugančios priemonės.

Trečiadienį ryte europarlamentarai įvertins balandžio 10 d. Europos Vadovų Tarybos sprendimą išpildyti Jungtinės Karalystės vyriausybės prašymą ir šalies narystę ES pratęsti iki 2019 m. spalio 31 d.

Jie taip pat balsuos dėl siūlymo stiprinti Europos sienų ir pakrančių apsaugos tarnybą bei sukurti nuolatines ES pasienio pajėgas.

Antradienį EP spręs dėl papildomų teisių dirbantiesiems, įskaitant dirbančius pagal netipines darbo sutartis.

Trečiadienį europarlamentarai patvirtins savo derybinę poziciją dėl naujų taisyklių, kuriomis siekiama kovoti su teroristinio turinio platinimu internete.

Tą pačią dieną jie balsuos dėl geresnės vartotojų apsaugos nuo nesąžiningos prekybos, o į Parlamentą atvyksiantis Latvijos premjeras Krišjānis Kariņš pristatys ES ateities viziją ir aptars galimus jos scenarijus su EP nariais.

Antradienį vyksiančiame Aplinkos komiteto posėdyje EP nariai kartu su klimato kaitos aktyviste Greta Thunberg aptars kovos su klimato kaita klausimus.

 

Europos Parlamento informacija.