EP savaitė: kibernetinis saugumas, produktų kokybė

Antradienį Moterų teisių komiteto nariai balsuos dėl pranešimo dėl bauginimo ir seksualinio priekabiavimo darbe, viešosiose erdvėse ir politiniame gyvenime ES prevencijos ir kovos su jais priemonių.

Tą pačią dieną Pramonės komitetas balsuos dėl bendros kibernetinio saugumo sertifikavimo sistemos kūrimo bei Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūros (ENISA) stiprinimo.

Trečiadienį EP Užimtumo komitetas balsuos dėl tėvų ir prižiūrinčiųjų asmenų profesinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros. Tarp pasiūlymų: 10 darbo dienų atostogos tėčiams bei lankstesnės tėvų darbo sąlygos.

Ketvirtadienį Vidaus rinkos komiteto nariai balsuos dėl dvejopos kokybės maisto produktų. Tyrimai rodo, kad to paties prekių ženklo produktų sudėtis ir kokybė įvairiose valstybėse narėse nevienoda, pavyzdžiui, skiriasi mėsos, žuvies, riebalų, kofeino kiekis arba naudojamas kitokios rūšies saldiklis ar aliejus.

Tą pačią dieną jie taip pat balsuos dėl bendrųjų skaitmeninių vartų, skirtų teikti informavimo, procedūrines, pagalbos ir problemų sprendimo paslaugas, sukūrimo. Siekiama užtikrinti, kad internete būtų teikiama daugiau informacijos ir pagalbos paslaugų, tokių kaip informacija apie studijų paskolas, mokesčių deklaracijas, automobilių registracijas ir t.t.

Europos Parlamento informacija.