EP savaitė: ES aukščiausiojo lygio susitikimas, vaistai, teršalai

Liepos 17 d. vyksiančiame ES viršūnių susitikime EP vadovas D. Sassoli pateiks Europos Parlamento poziciją dėl ilgalaikio ES biudžeto.

Penktadienį EP vadovas D. Sassoli pateiks ES vadovams Europos Parlamento poziciją dėl 2021–2027 m. ilgalaikio ES biudžeto.

Antradienį EP Aplinkos komitetas balsuos dėl pranešimo, kuriame ES raginama imtis skubių veiksmų dėl vaistų Europoje trūkumo. EP nariai taip pat surengs klausymą apie tai, kaip užtikrinti, kad visi europiečiai galėtų skiepytis.

EP Aplinkos komitetas taip pat balsuos dėl lengvųjų keleivinių ir komercinių transporto priemonių išmetamų teršalų taisyklių pakeitimų.

Savo ruožtu Piliečių laisvių komitetas balsuos dėl pranešimo, kuriame Europos Komisija raginama išnagrinėti teisinės valstybės padėtį Lenkijoje, ypač jos rinkimų sistemą, teismų nepriklausomybę, pagrindines teises ir imtis atitinkamų veiksmų.

Pirmadienį EP Ekonomikos komiteto nariai kartu su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) ir Komisijos atstovais aptars naujausius pokyčius skaitmeninio apmokestinimo srityje.

Europos Parlamento informacija.