EP savaitė: dirbtinis intelektas, ilgalaikis ES biudžetas

Vasario 17–21 d. EP nariai aptars dirbtinio intelekto keliamus iššūkius ir priemones geriamojo vandens kokybei gerinti.

Ketvirtadienį vyksiančiame Europos Vadovų Tarybos susitikime EP pirmininkas D. Sassoli pristatys Europos Parlamento prioritetus ir poziciją derybose dėl ilgalaikio ES biudžeto.

Antradienį EP Aplinkos komiteto nariai balsuos dėl susitarimo su Taryba dėl geriamojo vandens kokybės kontrolės griežtinimo, vandens tiekimo infrastruktūros gerinimo ir jo vartojimo plastikiniuose buteliuose mažinimo.

Trečiadienį EP Pramonės ir Vidaus rinkos komitetų nariai kartu su už vidaus rinką atsakingu eurokomisarų R. Breton aptars ES poziciją dėl dirbtinio intelekto keliamų iššūkių.

Antradienį ir trečiadienį Briuselyje vykstančioje tarpparlamentinėje konferencijoje EP nariai kartu su nacionalinių parlamentų atstovais aptars ES ekonominės politikos koordinavimą. Tarp pagrindinių temų – klimato politika, mokesčiai, minimalus darbo užmokestis.

Šią savaitę Vidaus rinkos ir Transporto komitetai balsuos dėl variklinių transporto priemonių tipo patvirtinimo atsižvelgiant į išmetamųjų teršalų kiekį iš lengvųjų keleivinių ir komercinių transporto priemonių bei dėl transporto priemonių remonto ir priežiūros informacijos prieigos.

Europos Parlamento informacija.