EP savaitė: COVID-19 vakcinos, kova su vaikų išnaudojimu internete

EP nariai aptars vakcinų nuo COVID-19 vertinimo ir patvirtinimo procesą ir balsuos dėl e. privatumo direktyvos pataisų, kuriomis siekiama pagerinti kovą su vaikų išnaudojimu internete.

Pirmadienį EP Piliečių laisvių komiteto nariai balsuos dėl e. privatumo direktyvos pataisų, kuriomis siekiama pagerinti kovą su vaikų išnaudojimu internete. Siūloma leisti tikrinti IP telefoniją, susirašinėjimo programėles bei elektroninio pašto adresus, kad būtų galima lengviau aptikti nusikalstamą turinį, susijusį su vaikų išnaudojimu.

Tą pačią dieną EP Teisės reikalų komitetas balsuos dėl dirbtinio intelekto naudojimo karinėse pajėgose, autonominėse ginklų sistemose, taip pat sveikatos ir teisingumo srityse. Rezoliucijoje taip pat aptariama dirbtinio intelekto įtaka tarptautinei teisei bei teisės viršenybės užtikrinimui.

Ketvirtadienį EP Aplinkos komitetas aptars vakcinų nuo COVID-19 vertinimo ir patvirtinimo procesą su Europos vaistų agentūros vykdomąja direktore Emer Cooke.

Taip pat ketvirtadienį EP pirmininkas David Sassoli kreipsis į ES valstybių vadovus ir pristatys Parlamento poziciją dėl ES atsako į COVID-19 pandemiją, kovos su klimato kaita, santykių su Turkija ir kitų klausimų.

Europos Parlamento informacija.