EP savaitė: asmens duomenys, blokų grandinė, civilinė sauga

Antradienį Piliečių laisvių komiteto nariai kartu su nacionalinių parlamentų atstovais ir ekspertais aptars pasirengimą nuo gegužės 25 d. visoje Europos Sąjungoje taikyti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.

Pramonės ir mokslinių tyrimų komitetas trečiadienį balsuos dėl rezoliucijos apie blokų grandinės (angl. blockchain) technologijos naudojimą.

Tą pačią dieną Užsienio reikalų komitetas balsuos dėl rekomendacijų, kaip pagerinti ES šalių ginkluotųjų pajėgų atsparumą kibernetinėms atakoms.

Aplinkos komitetas ketvirtadienį balsuos dėl siūlymų pertvarkyti ES civilinės apsaugos sistemą siekiant veiksmingiau organizuoti valstybių savitarpio pagalbą kilus didelėms stichinėms nelaimėms, įskaitant miško gaisrus ir audras.

Antradienį Specialiojo komiteto ES pesticidų autorizacijos procedūros klausimais nariai kartu su ekspertais aptars paraiškų dėl veikliųjų medžiagų patvirtinimo teikimo procedūrą ir šių medžiagų įvertinimo ataskaitų projektų rengimą.

Trečiadienį ir ketvirtadienį EP pirmininkas Antonio Tajani dalyvaus ES ir Vakarų Balkanų aukščiausiojo lygio susitikime Sofijoje.

 

Europos Parlamento informacija.