Birželio 19–23 d. Parlamente: migracija, Turkija, prekybos apsaugos priemonės

Antradienį Tarptautinės prekybos komitetas balsuos dėl naujo antidempingo muitų skaičiavimo metodo, kuris padėtų geriau aptikti ir ištaisyti ES rinkos iškraipymus.

Tą pačią dieną Užsienio reikalų komiteto nariai įvertins Turkijos pažangą vykdant ES reformas.

Jie taip pat balsuos dėl bendradarbiavimo susitarimo su Kuba. Šia sutartimi būtų padėti pagrindai glaudesniam politiniam dialogui ir dvišalei prekybai.

Trečiadienį EP vadovas A. Tajani, Komisijos pirmininkas J. C. Juncker ir vyriausioji ES įgaliotinė ir Komisijos pirmininko pavaduotoja F. Mogherini dalyvaus Parlamente vyksiančioje aukšto lygio konferencijoje prieglobsčio ir migracijos valdymo klausimais. Šie klausimai bus taip pat aptarti Europos Vadovų Tarybos susitikime ketvirtadienį.

Trečiadienį Užimtumo ir Kultūros komitetų nariai balsuos dėl „Europass“ platformos atnaujinimo. Siekiama pagerinti mokymosi paslaugas, remti mobilumą ir skatinti abipusį kvalifikacijos ir įgūdžių pripažinimą.

Nuo pirmadienio iki trečiadienio Maltoje vyks Afrikos, Karibų jūros ir Ramiojo vandenyno regiono (AKR) ir ES Jungtinė parlamentinė asamblėja. Joje dalyvausianti EP delegacija aptars migracijos, bado ir nusikaltimų žmoniškumui klausimus.

Europos Parlamento informacija.