Diskusijų festivalis „Būtent“

V.Blinkevičiūtė kartu su  D.Palucku ir R.Budbergyte dalyvavo diskusijų festivalyje „Būtent“, kuris vyko Birštone.   Jų diskusijos tema -  „Kūrybinė klasė kaip naujoji gerovės visuomenės DNR“.

Kūrybinė klasė – tai dirbantieji, kurie pirmiausia savo kūrybiškumu, inovacijomis ir lankstumu kuria pridėtinę vertę. Šių darbuotojų reikšmė nuolat auga. Būtina ne tik skatinti kūrybiškumo ugdymą, bet ir sudaryti sąlygas jį realizuoti.

V. Blinkevičiūtė diskusijoje ypač akcentavo būtinybę didinti socialines investicijas bei kovoti su vaikų skurdu, kuris trukdo ugdyti kūrybingas asmenybes. Ji taip pat įvertino ES programas, kurios skirtos kūrybiškumo ir inovacijų skatinimui.

Per dvi festivalio dienas Birštone įvyko per 80 renginių, juose dalyvavo virš 3 tūkst. lankytojų.   Bendrai įvertinus diskusijoms renginyje skirtą laiką, festivalio „Būtent!“ lankytojai renginio dienomis diskutavo per 60 valandų. Iš viso renginyje dalyvavo ir į turinį buvo įsitraukę virš dvidešimties mokslo, verslo, politikos, NVO sektoriaus organizacijų.

V.Blinkevičiūtės biuro informacija