Vilijos suburtos grupės kelionė į Europos Parlamentą Briuselyje

Spalio mėnesį V. Blinkevičiūtės suburta grupė lankytojų viešėjo Europos Parlamente Briuselyje. Parlamentarė draugėn sukvietė žmones iš įvairiausių Lietuvos regionų, įvairių konkursų nugalėtojus, partijos bičiulius ir įmonių darbuotojus.

Europos Parlamente lankytojai išklausė įdomią ir naudingą paskaitą apie Parlamento veiklą, funkcijas, atsakomybę bei mūsų šaliai atstovaujančių parlamentarų darbą. Be abejo, lankytojai turėjo puikią galimybę pabendrauti su parlamentare Vilija Blinkevičiūte, kuri dalykiškai ir profesionaliai, šmaikščiai ir vaizdžiai papasakojo apie savo kasdieninį darbą Europos Parlamente, diskutavo visais lankytojams rūpimais klausimais. Parlamentarė kalbėjo ir apie pačias aktualiausias nūdienos  Europos problemas, ir apie savo darbą Lietuvoje. Po paskaitos lankytojai turėjo galimybę aplankyti Europos Parlamento pagrindinę posėdžių salę, kur realiu laiku klausėsi vykstančių diskusijų apie socialinių tinklų įtaką jaunimui ir bei galimus sprendimo būdus, siekiant apsaugoti jauną žmogų nuo socialiniuose tinkluose tykančių pavojų.

Po vizito Europos parlamento rūmuose, keliauninkai turėjo galimybę pasivaikščioti po rudenėjantį Briuselį. Svečiai viešėjo ir nuostabioje senove alsuojančioje Briugėje... Belgija išties svetingai pasitiko parlamentarės sukviestus lankytojus.

Tikime, kad grižę į Lietuvą keliautojai parsivežė gausybę gerų įspūdžių, naujos patirties, pažino Europos Parlamento oficialumą ir kasdieninį šurmulį ir išties pajuto, kad esame vieningosios Europos dalis bei atrado naujų draugų.

 

V. Blinkevičiūtės biuro informacija